036 5 350 651

MW Instruments BV | Meettechniek

  • MW Instruments secondopinionkalibratie.png
  • Dalemans UH6.png

Contactgegevens

Bezoek- en postadres
MW Instruments B.V.
Antennestraat 26
1322 AB Almere

Algemene contactgegevens
Telefoonnummer: 036 535 06 51
Fax: 036 536 42 27
E-mail: info@mw-instruments.nl
KVK: 39091755 

Directe contactgegevens            

Kees Veen 
Directeur
06 54 971 625
cveen@mw-instruments.nl 

Harold Mulder
Accountmanager
036 8 200 131
06 13 13 23 42
harold@mw-instruments.nl

Wichert Witteveen
Productspecialist binnendienst
036 8 200 131
wichert@mw-instruments.nl

Jennifer Waterhout
Medewerkster klantenservice
036 8 200 134
jennifer@mw-instruments.nl

Jasper van Veluw
Servicetechnicus
036 5 350 651
06 46 597 383
jasper@mw-instruments.nl 

 

Teun Mulder
Accountmanager
036 8 200 131
06 12 22 70 05
teun@mw-instruments.nl

Debby de Graaff
Teammanager klantenservice
036 8 200 132
ddegraaff@mw-instruments.nl

Ajid Chehade
Servicetechnicus
036 8 200 133
06 15 09 75 91
ajid@mw-instruments.nl

Iljaas Samoedj
Servicetechnicus
036 5 350 651
iljaas@mw-instruments.nl

 

@mwinstruments tweets

Laad meer

Laatste Blogs

De toekomst van gas

Harold Mulder | 11 oktober 2018 15:24

De kranten staan er bol van, Nederland moet van het Groningse gas af. Dit heeft nogal wat gevolgen voor de huishoudens en bedrijven in ons land, maar zeker ook voor de installateurs. LEES MEER

Hoort een gaslekzoeker tot de standaard uitrusting van een installateur?

Wichert Witteveen | 26 juni 2018 09:23

Het komt niet vaak voor, maar soms heb je weleens ‘per ongeluk’ contact met een eindgebruiker. LEES MEER

Zomaar een werkdag in het leven van onze service engineer buitendienst

Jasper van Veluw | 18 januari 2018 09:28

Al een aantal jaar reis ik voor MW Instruments heel Nederland door om gasdetectie centrales te onderhouden. Meestal ben ik alleen op pad, en soms gaat er een collega mee. Mijn service collega Ajid... LEES MEER